Analist: Temmuz Gelmeden FTM Coin ve 3 Altcoin’i Alın!

Son günlerde kripto para piyasası genel olarak düşüş eğiliminde. Global piyasa değeri 2,58 Trilyondan 2,24 trilyon dolara geriledi. Bitcoin fiyatı mücadele ederken, altcoin’ler ise teker teker değer kaybediyor. Bugün itibariyle altcoin piyasa değeri 226,995 milyar dolara geriledi ve toplam kilitli değer de aynı durumda. Ancak birçok analist, Temmuz ayında tersine bir dönüş olacağını ve altcoin rallisinin %100 veya daha fazla kazanç getireceğini iddia ediyor. Uzmanlara göre, üstelik şu anki değerler düştüğü için, Temmuz rallisi öncesinde FTM coin gibi yüksek potansiyelli kripto paraları satın almak için mükemmel bir fırsat doğuyor. Bu bağlamda, analist Pooja Khardia’ya göre Temmuz’dan önce satın alınabilecek bazı umut vadeden kripto paralara ve nedenlerine bakalım…

Listenin ilk sırasında INJ ve AR var

Piyasa gerilemesine rağmen, Injective şu günlerde yükselişte olan birkaç kripto paradan biri. Son 24 saatte %3 değer kazanan INJ, şu anda 23,40 dolardan işlem görüyor ve piyasa değeri 2,1 Milyar Dolar. Haftalık bazda ise %5 değer artışı var ve satın alınması gereken umut vadeden bir token. Mart ayındaki yükseliş performansı ile 52,75 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Injective, yatırımcılarına yüksek karlar sağladı. Fiyat tekrar yükselmeye başladığında, INJ, piyasa Temmuz ayında düzelirse daha yüksek kazançlar elde etmeyi hedefleyebilir.

Analistin listesindeki ikinci altcoin, Arweave. AR fiyatı son 30 günde %31 düşmüş olsa da, yıl başından bu yana hala %180 değer kazandı, kendini karlı kriptolar listesine yerleştirdi. Buna bağlı olarak yatırımcılar bu altcoin’e gözlerini dikti. Analistler de boğa koşusunda bu yıl 100 dolara kadar yükselebileceğine inanıyor. Şu an itibariyle değeri 26,91 dolar ve piyasa değeri 1,7 milyar dolar. Üç yıl önce belirlenen 90,9 Dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesinin üçte biri olması, yüksek büyüme potansiyeline işaret ediyor.

FTM coin ve Ethereum için kritik beklentiler

Analistin listesindeki üçüncü altcoin, FTM coin.  Fantom, bu yıl piyasaya sürülecek olan yeni güncellemesi FantomSonic ile en çok satın alınması gereken kriptolar listesinin başında geliyor. Bu güncelleme daha hızlı ve daha iyi işlemler sunuyor. Daha da önemlisi, FTM tokeni “S” ile değiştirilecek ve destekleri için yatırımcılara airdrop olarak dağıtılacak ekstra arz ile birlikte piyasaya sürülecek. Bu tür güncellemeler ve token lansmanlarıyla geçmişte yeni kazançlar elde edildiğine dair kanıtlar varken, FTM fiyatı ralli için beklemede. Şimdilik 0,5666 dolardan işlem görüyor ve piyasa değeri 1,5 Milyar Dolar.

Son olarak Ethereum, ETH ETF onayı olmasına rağmen bu ay yatırımcıların beklentilerini karşılayamadı. Ancak Temmuz ayı bu altcoin için farklı olacak. Bu kripto para sadece sektörde hayatta kalmakla kalmayıp aynı zamanda piyasaya hakim olarak varlığını sürdürdü. Şimdi istatistikler, Ethereum ETF’nin 15 milyar dolarlık giriş sağlayarak piyasa dinamiklerini değiştireceğini gösteriyor. Bu durum Ethereum fiyatı üzerinde de etkili olacak ve analistler 6.000 dolara kadar yükselebileceğine inanıyor. Analiste göre, şu an itibariyle ETH fiyatı 3.367,80 dolara kadar düştüğü için alım fırsatı olarak değerlendirilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir